405-RAG48H-CYO
Manufacturer Part Number:
405-RAG48H-CYO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB CLEAR RED/
Current :
15mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
48V