41-BR24H-CRO
Manufacturer Part Number:
41-BR24H-CRO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR RED
Current :
17mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
7.10mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
24V