405-NWR15H-CWO
Manufacturer Part Number:
405-NWR15H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR RED
Current :
24mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
15V