405-NKA60H-NAO
Manufacturer Part Number:
405-NKA60H-NAO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF AMBER
Current :
9mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
60V