405W-NWR120-O
Manufacturer Part Number:
405W-NWR120-O
Part of Description:
PMI .250" 120VAC NO LENS WIRE
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Red
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V