405-RAG28H-CRO
Manufacturer Part Number:
405-RAG28H-CRO
Part of Description:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR RED/
Current :
16.5mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
28V