405-NWO48H-NAO
Manufacturer Part Number:
405-NWO48H-NAO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF ORG
Current :
15mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
48V