405-RAG24H-CGO
Manufacturer Part Number:
405-RAG24H-CGO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR RED/
Current :
17mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
24V