405-NKA24H-CYO
Manufacturer Part Number:
405-NKA24H-CYO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR AMBE
Current :
17mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
24V