405-NWG28H-NGO
Manufacturer Part Number:
405-NWG28H-NGO
Part of Description:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF GREEN
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
2400mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
28V