405-RAG15H-NRO
Manufacturer Part Number:
405-RAG15H-NRO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF RED/A
Current :
24mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
15V