405-NWO15H-CWO
Manufacturer Part Number:
405-NWO15H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR ORG
Current :
24mA
Lamp Color :
Orange
Millicandela Rating :
2000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
15V