405-NWO120-NWO
Manufacturer Part Number:
405-NWO120-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF ORG
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Orange
Millicandela Rating :
2000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
30°
Voltage :
120V