405-NWG15H-NGO
Manufacturer Part Number:
405-NWG15H-NGO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF GREEN
Current :
15mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
15V