405-RLP48H-NRO
Manufacturer Part Number:
405-RLP48H-NRO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF RED
Current :
2mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
48V