405-NWL60H-CWO
Manufacturer Part Number:
405-NWL60H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR WWHT
Current :
7mA
Lamp Color :
White, Warm
Millicandela Rating :
1800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
50°
Voltage :
60V