405-NKA120-NYO
Manufacturer Part Number:
405-NKA120-NYO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF AMBE
Current :
3.5mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V