405-LRG60H-NRO
Manufacturer Part Number:
405-LRG60H-NRO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF RED/G
Current :
9mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
60V