405-NWL12H-NWO
Manufacturer Part Number:
405-NWL12H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB DIFF WWHT
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Warm
Millicandela Rating :
1800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
50°
Voltage :
12V