405-NWG60H-NWO
Manufacturer Part Number:
405-NWG60H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF GREEN
Current :
7mA
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
2400mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
60V