405-NKL48H-NWO
Manufacturer Part Number:
405-NKL48H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF WWHT
Current :
9.5mA
Lamp Color :
White, Warm
Millicandela Rating :
9200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
48V