34W-BCA120-NWO
Manufacturer Part Number:
34W-BCA120-NWO
Part of Description:
PMI LED .190" 120V WIRE DIFF AMB
Current :
3.5mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V