405-NKL28H-CWO
Manufacturer Part Number:
405-NKL28H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR WWHT
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Warm
Millicandela Rating :
9200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
28V