405-BA28H-NAO
Manufacturer Part Number:
405-BA28H-NAO
Part of Description:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF AMBER
Current :
16.5mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
28V