405-GAR15H-NYO
Manufacturer Part Number:
405-GAR15H-NYO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF GREEN
Current :
24mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
15V