405-GLP60H-NWO
Manufacturer Part Number:
405-GLP60H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF GREEN
Current :
2mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
60V