405-GAR12H-O
Manufacturer Part Number:
405-GAR12H-O
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR GREE
Current :
20mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
12V