405-NWB120-CWO
Manufacturer Part Number:
405-NWB120-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR BLU
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Blue
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
45°
Voltage :
120V