405-BA15H-NYO
Manufacturer Part Number:
405-BA15H-NYO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF AMBER
Current :
24mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
15V