34W-BA48H-CWO
Manufacturer Part Number:
34W-BA48H-CWO
Part of Description:
PMI LED .190" 48V WIRE CLEAR AMB
Current :
15mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V