34W-BA28H-NYO
Manufacturer Part Number:
34W-BA28H-NYO
Part of Description:
PMI LED .190" 28V WIRE DIFF AMBE
Current :
16.5mA
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
28V