405-GLP24H-CGO
Manufacturer Part Number:
405-GLP24H-CGO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR GREE
Current :
2mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
24V