305-NWG12H-O
Manufacturer Part Number:
305-NWG12H-O
Part of Description:
PMI .190" 12VDC NO LENS PIN GREE
Current :
20mA
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
2000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
12V