405-BR24H-O
Manufacturer Part Number:
405-BR24H-O
Part of Description:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR RED
Current :
17mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
24V