305-NWB60H-O
Manufacturer Part Number:
305-NWB60H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 60V TAB DIFF BLU
Current :
9mA
Lamp Color :
Blue
Millicandela Rating :
600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
60V