405-BR12H-O
Manufacturer Part Number:
405-BR12H-O
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR RED
Current :
20mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
12V