405-NKG15H-CGO
Manufacturer Part Number:
405-NKG15H-CGO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR GREE
Current :
15mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
15V