305-NWB28H-O
Manufacturer Part Number:
305-NWB28H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 28V TAB DIFF BLU
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Blue
Millicandela Rating :
600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
28V