405-GLP120H-NWO
Manufacturer Part Number:
405-GLP120H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF GREE
Current :
2mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V