305-NWA24H-O
Manufacturer Part Number:
305-NWA24H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 24V TAB DIFF AMBER
Current :
17mA
Lamp Color :
Amber
Millicandela Rating :
2180mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Viewing Angle :
35°
Voltage :
24V