405-NKB60H-NBO
Manufacturer Part Number:
405-NKB60H-NBO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF BLU
Current :
7mA
Lamp Color :
Blue
Millicandela Rating :
3000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
60V