405-BCR48H-O
Manufacturer Part Number:
405-BCR48H-O
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF RED
Current :
15mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
48V