405-GAR60H-CYO
Manufacturer Part Number:
405-GAR60H-CYO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR GREE
Current :
9mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
60V