34-GLP28H-CWO
Manufacturer Part Number:
34-GLP28H-CWO
Part of Description:
PMI .190" LED 28V TAB CLEAR GREE
Current :
2mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Voltage :
28V