405-NKW12H-CWO
Manufacturer Part Number:
405-NKW12H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR CWHT
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Cool
Millicandela Rating :
9200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
20°
Voltage :
12V