34-RLP120-NAO
Manufacturer Part Number:
34-RLP120-NAO
Part of Description:
PMI .190" LED 120V TAB DIFF RED
Current :
2mA
Lens Color :
Amber
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V