405-BCR120-O
Manufacturer Part Number:
405-BCR120-O
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF RED
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
120mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
35°
Voltage :
120V