34-NWR12H-CRO
Manufacturer Part Number:
34-NWR12H-CRO
Part of Description:
PMI .190" 12VDC FLUSH PIN RED
Current :
20mA
Lens Size :
6.35mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
12V