405-NKR60H-CRO
Manufacturer Part Number:
405-NKR60H-CRO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR RED
Current :
9mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
3600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
15°
Voltage :
60V