305-GLP120-O
Manufacturer Part Number:
305-GLP120-O
Part of Description:
PMI .190" LED 120V TAB CLEAR GRE
Current :
2mA
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V